Partner Republic Veri Odaklı Müşteri Deneyimi ve Analitik Kişiselleştirme
TeamPicture
Hakkımızda

Hikayemiz

Müşterilerini daha iyi tanıyarak, ürün, servis ve hizmet modelini müşteri beklentilerine göre tasarlamak isteyen firmaların yanında olmak için yola çıktık. 

  • Ölçülebilir, etkili ve verimli iş sonuçları üreterek değer yaratmak
  • Verileri müşterilerimizin geleceğini yaratmak için kullanıyoruz.
  • 6Sigma ile operasyonel mükemmelliyet
  • iş sonuçlarına somut katkılar sağlayacak deneyim çözümlerini hayata geçiriyoruz.

“2020 Nisan ayında pandeminin en başlarında büyük bir cesaret ve vizyon ile yola başladık. Pandeminin insanları dönüştürmeye başlayacağı bu yolda dijital dünyanın itici gücü olabilmek için kendimizi geliştirdik. Pek çok markanın e ticaret kanalını güçlendirmek için büyük emekler verdiği sürecin bir parçası olmak istedik. 1,5 yıl içinde 150 farklı firma ile görüştük. Müthiş öğretici bu süreçte  perakende sektörünün ihtiyaç duyduğunu gördüğümüz CRM ürününün geliştirmesini tamamladık. 16 farklı firmaya hizmet veren bir kurum haline geldik.”

Biz Kimiz

Veriyi kendine kutup yıldızı seçmiş deneyim tasarımı konusunda 20 yılı aşkın tecrübesi olan bir ekibiz

Misyonumuz

Ölçülebilir, etkili ve verimli iş sonuçları üreterek değer yaratmak

Neden Veri

Verileri müşterilerimizin geleceğini yaratmak için kullanıyoruz. Veriden ilham alıyor müşterilerimizin iş sonuçlarına somut katkılar sağlayacak deneyim çözümlerini hayata geçiriyoruz.

Müşteri yolculuğunda odaklandığımız temel alan Conversion. Hizmet verdiğimiz markaların iş sonuçlarına doğrudan ve somut katkı sağlayacak şekilde düşünür, veriden ilham alarak veriye uzanan yolculuklar hayal eder, planlar ve gerçekleştiririz.

Her adımda veriyi stratejik bir şekilde toplar, düzenler ve çıkardığımız öngörülerle bir sonraki adıma geçeriz. 3 kritik alanda değer sağlar, müşteri yolculuğunu ilk andan son ana kadar ölçülebilir, akıcı, etkili ve verimli kılmak için çalışırız.

YENİ BİR PROJENİZ Mİ VAR?

Bize Ulaşın