Partner Republic Veri Odaklı Müşteri Deneyimi ve Analitik Kişiselleştirme

Logo Yazılım, Partner Republic ile iş birliği yaptı

Logo Yazılım ve Partner Republic, Logo yazılım müşterilerinin deneyimlerini daha da üst seviyelere ulaştırmak amacı ile iş birliği yaptı. Yapılan açıklamalar ışığında, hizmet odaklı yazılım anlayışını yaygınlaştırmayı amaçlayan Logo Yazılım, müşteri deneyimi ve müşteri yolculuğu tasarımı hakkında veri analizi ile uzman bir bakış sağlayan Partner Republic ekibi ile baştan sona ve kapsamlı müşteri deneyimleri tasarlamayı hedefliyor.

Veri biliminin dünyaca öncü şirketlerinden SAS, veri bilimini müşteri odaklı kullanılarak müşteri ilişkileri yönetimi üzerine projeler oluşturan Partner Republic şirketi ile anlaşmaya vardı. Yapılan anlaşmaya göre; analitik çözümler sunan SAS’a, Partner Republic müşteri deneyimi üzerine yapacağı danışmanlıklar ile eşlik edecek. Bu anlaşma ile müşterilere kişiselleştirilmiş müşteri deneyimi sunulması amaçlanıyor.

Partner Republic CEO’su Demet Yarkın; kişiselleştirilmiş müşteri deneyiminin, yeni müşteri alışkanlıkları ve beklentileri için öneminden bahsetti. Müşteri ile kurulan her iletişimde kişiselleştirilmiş iletişimin faydalı olacağının üzerinde duran Demet Yarkın, kişiselleştirilmiş müşteri deneyimine gerek ilgilinin gösterilmesi gerektiğini belirtti.